05
نوامبر

اتاق خواب های بسیار زیبا

چارچوبی امن برای تخت شما
این اتاق خواب به خانه‌ای تعلق دارد که در کالیفرنیا ساخته شده و طراحی دکوراسیون داخلی آن بر عهده‌ی دیوید بلتهایم بوده. تخت خواب یک چارچبو فلزی مشکی دارد که با روتختی چهارخانه، پتوی پشمی و بالش‌های تک‌رنگ تزئین شده است. طراح دکوراسیون داخلی از این ترکیب رنگی استفاده کرده تا اتاق خوابی راحت، امن و روشن را برای ساکنان فراهم کند. طراحی دکوراسیون داخلی کامل نمی‌شد، مگر با سقف چوبی سفید رنگ، درها و پنجره‌های مشبک فرانسوی که با کرکره‌های خاکستری سبک رومی تزئین شده‌اند. دکوراسیون داخلی این اتاق خواب فقط با اضافه شدن یک لوستر کریستال کامل می‌شد.

اتاق خواب با طراحی داخلی ژاپنی
اهمیت کار طراح داخلی در این اتاق خواب ژاپنی این بوده که از حداکثر فضای ممکن استفاده شده است. تمامی آن‌چه در این اتاق خواب می‌بینید را طراح داخلی به شکل اختصاصی برای این اتاق ساخته و نشان از هوش‌مندی و سلیقه‌ای عالی دارد. این اتاق خواب کوچک، ولی بسیار جادار است و به یک تراس کوچک مسقف باز می‌شود.

لباس‌ها را کجا بگذاریم؟
وقتی شرکت دکوراسیون داخلی با یک اتاق خواب کوچک و لباس‌های زیاد صاحب خانه مواجه می‌شود، چاره‌ای ندارد مگر این‌که یک کمد مخفی با در کرکره‌ای را در دیوار جای دهد. این نوع از کمدها برای اتاق خواب‌های کوچک کاملاً مناسب است چون به طراح دکوراسیون داخلی امکان می‌دهد که به راحتی از فضای اتاق استفاده کند و دیگر نگران یک کمد دست و پاگیر وسط اتاق نباشد.

 

از دیگر مقالات ما دیدن نمایید :

طراحی مطب دندانپزشکی , طراحی داخلی مطبطراحی داخلی تالار , دکوراسیون داخلی رستوران , دکوراسیون داخلی صرافی , طراحی داخلی طلا فروشی  , طراحی داخلی در شیراز , طراحی داخلی در اهواز , طراحی داخلی در کیش , طراحی دکوراسیون داخلی , طراحی داخلی در شیراز